עמוד ראשי

מתוך Technioneec

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תוכן עניינים

מועדון יזמות סביבתית

הוא מסגרת לאנשים שרוצים

  • לתרום מכישוריהם המקצועיים לטובת הסביבה. "איכות הסביבה" זה לא רק לחסוך ולמחזר, זה גם ליצור תשתיות חדשות ומוצרים חדשניים כמו מקררים סולריים , נייר אלקטרוני , בנייה יעילה , ואפילו טלפון סלולרי "ירוק" (כן כן). יש לנו פרוייקטים לאנשים מכל הפקולטות , מתעשייה וניהול ועד מתמטיקה.
  • לבוא לראות להתנסות ולשחק בטכנולוגיות ירוקות חדשניות. המועדון מתוכנן להיות "מעבדה פתוחה" שתאפשר לסטודנטים לבצע ניסויים מוכנים או שיציעו בעצמם , באוירה פחות רשמית ומחייבת מהאוירה הטכניונית. בנוסף , אם נתקלים בשאלות או בעיות - תמיד אפשר לשאול את המרצים ,
  • לפתח מוצרים ושירותים ירוקים לפי רוח "קוד פתוח". מוצרים ירוקים הם מוצרים שמתוכננים (בין השאר) לחסוך לצרכן כסף , להיות אמינים יותר , להיות קלים לתיקון , לתת עדיפות לתוכן המגיע מהקהילה ולא מספקי תוכן. זוהי צורת חשיבה שונה לגמרי משלב התכנון עד שלב השיווק , ואתם מוזמנים לבוא ולשמוע על סיפורי הצלחה וללמוד מכשלונות של אחרים כמונו.לצורך כך חברנו לחממות טכנולוגיות , מוסדות מחקר בארץ ובעולם ואפילו למוזאון המדע בחיפה , כדי לקדם את המיזמים בערוץ המתאים. כאשר הפרוייקט "פתוח" תהליך הפיתוח שונה מאוד מפיתוח בחממה טכנולוגית , ולכן אנחנו כאן.
  • לעשות פרוייקט שנתי / פרוייקט אקדמי מיוחד שקשור לאיכות הסביבה. סביב כל פרוייקט מתגבשת קבוצה שמפתחת עבורו תכנית עבודה מפורטת והיא מוגשת לפקולטה הרלוונטית בעזרת פרופסור המקושר למועדון , ומחולקת לסטודנטים ב"מנות" כפרוייקט שנתי.


רשימת הפרוייקטים

פרוייקטים פעילים

הצעות לפרוייקטים

אם יש לכם סבלנות תוכלו לקרוא תכנית מפורטת הכוללת כ-25 רעיונות בכל התחומים [1]


אנשים

אתם מוזמנים לספר על עצמכם - לחצו על "שער קהילה" בתפריט מימין.


מידע נוסף

להערות ומידע נוסף הכנסו לאתר מגמה ירוקה , או שלחו לי מייל

technion @@ green.org.il


חדשות על ההתקדמות שלנו יש גם בבלוג של מחלקה ירוקה באס"ט [2]


כלים אישיים

sl
דומיין בעברית  דומיין  דומין  תוכנה לניהול  קשרי לקוחות  CRM, ניהול קשרי לקוחות  דומין בעברית  פורומים  ספרדית  גיבוי